Forma právní pomoci

Právní rady

Odborně a rychle vám poradíme v jakékoli právní věci, jednorázově nebo opakovaně. Podáme srozumitelné vysvětlení a navrhneme nejlepší možné řešení nebo postup. Obratem vás budeme kontaktovat a sami si vyberete vhodný termín i kanál pro poskytnutí právní rady nebo konzultace. Poradit Vám můžeme osobně, telefonicky, písemně anebo prostřednictvím bezpečného datového volání či videokonference. Profesionálně tak ochráníme Vaše práva a pomůžeme i s povinnostmi.

Kontrola

Odborně a rychle provedeme právní kontrolu jakékoli smlouvy, listiny, případu nebo právního stavu. Dohlédneme na formální správnost a úplnost. Obratem vás budeme kontaktovat a odborně ochráníme vaše práva. Srozumitelně vám poradíme, navrhneme nejlepší možné řešení anebo rovnou zapracujeme vhodné změny a úpravy. Můžeme provést i potřebné lustrace v různých rejstřících anebo vypracovat i písemný právní rozbor, který vám zůstane i pro pozdější použití..

Sepsání listin

Srozumitelně vám poradíme a odborně vypracujeme jakoukoli listinu se všemi právními náležitostmi na míru Vašim potřebám. Nepoužíváme vzory! Žádný vzor nikdy nemůže postihnout všechny potřeby klienta v konkrétním a vždy individuálním právním vztahu. Obratem vás budeme kontaktovat a najdeme nejlepší možné řešení. Můžeme vypracovat jakoukoli listinu nebo formulář, smlouvu, dohodu, zmocnění, oznámení, prohlášení, výpověď, návrh, žalobu i předžalobní výzvu, podání soudu nebo úřadu, uplatnění pohledávky, podklady pro ohlášení živnosti nebo založení korporace či právní rozbor a mnoho dalších. Profesionálně tím ochráníme Vaše práva a vždy dohlédneme na formální správnost.

Zastoupení

Komplexním způsobem právní pomoci v jakékoli věci je odborné zastoupení klienta advokátem, vždy však výhradně na základě jeho pokynů a požadavků. Obratem vás budeme kontaktovat a profesionálně převezmeme a připravíme vaše komplexní zastoupení či obhajobu, prostudujeme podklady, připravíme listiny nebo podání a srozumitelně poradíme s dalším postupem. Vždy najdeme nejlepší možné řešení. Zastoupíme vás a vše za vás vyřídíme! Zastoupení doporučujeme realizovat ihned od počátku věci za účelem dosažení nejlepší efektivity řešení. Osobně se můžeme zúčastnit ústních jednání u soudu, úřadu nebo jiného orgánu, projednat věc s protistranou nebo přímo zajistit řešení konkrétní věci, Advokátní úschovu, registraci všech druhů práv, živnosti nebo korporace. Vždy vás budeme průběžně informovat o aktuálním postupu ve věci. Profesionálně a komplexně tak zajistíme ochranu veškerých Vašich práv a pomůžeme i s řešením povinností..

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení