Tomáš Láznička - Advokátní kancelář Praha

1. konzultace zdarma

napište nám

nebo volejte:

+420 222 261 600

Potřebujete krátce a rychle poradit?

volejte Speciální linku +420 900 950 777

cena volání 95,- Kč/min vč. DPH, délka volání je časově neomezena

◴ Jsme on-line každý pracovní den od 8 do 18 hod.

Napište nám (nezávazně):

Potřebuji advokátní úschovu

Našim klientům nabízíme mimo jiné i službu advokátní úschovy. Ta probíhá dle uzavřené písemné smlouvy, ve které jsou popsána veškerá práva a povinnosti účastníků tohoto vztahu, zejména určuje povinnosti advokáta, jakožto schovatele, při nakládání s uschovávanými financemi, dále pak například délku úschovy a především stanovuje osoby, jež jsou oprávněny za určitých podmínek disponovat s těmito finančními prostředky. Nejčastěji se tento institut užívá při úschově financí, jež jsou určeny k zaplacení kupní ceny za převod nemovitostí, hodnotnějších movitých věcí atd. Advokátní úschova se dá ovšem využít například i za účelem ochrany financí klienta při podnikatelské činnosti, před osobou blízkou, před hrozbou odcizení, pro případ úmrtí a v mnoha dalších životních situacích. Výhodami využití advokátní úschovy jsou například povinnost mlčenlivosti advokáta o všech skutečnostech, o kterých se dozvěděl v souvislosti s poskytováním právních služeb, fakt, že advokát musí být ze zákona pojištěn či nižší náklady než v případě úschov notářských.

Jak postupovat?

  1. 1. Zašlete nám popis Vašeho případu nebo nám zavolejte (+420 222 261 600)
  2. 2. Obratem navrhneme nejlepší možné řešení a předložíme Vám cenovou nabídku
  3. 3. V případě zájmu začneme na případu okamžitě pracovat

Potřebujete právní pomoc? Kontaktujte nás!

Nabízíme komplexní právní pomoc skrze veškeré obory

Tomáš Láznička, advokátní kancelář (Praha)

Sídlo advokátní kanceláře se nachází v blízkosti centra Prahy a jeho velkou předností je výborná dopravní dostupnost. Kancelář je umístěna pouhé 2 minuty chůze od stanice metra Anděl i stejnojmenných autobusových či tramvajových zastávek. V případě využití vozidla při cestě k nám, je možno bezplatně parkovat v přilehlých ulicích, popřípadě v podzemních garážích OC Nový Smíchov (3 hodiny parkování zdarma).

Mapa

Navštivte nás
Bozděchova 1840/7
150 00 Praha 5 (Anděl)
Provozní doba: PO - PÁ, 8:00 - 18:00
Zobrazit na mapě >

Kontakt
Telefon: +420 222 261 600
FAX: +420 318 628 292
E-mail: advokatnikancelar@icloud.com
Speciální linka : +420 900 950 777
cena volání 95,- Kč/min vč. DPH, délka volání je časově neomezena

Poznejte náš tým

V advokátní kanceláři v současnosti působí zejména níže uvedení advokáti, z nichž každý zvládá náročné právní agendy a poskytuje právní služby obsáhlému okruhu klientů. Za účelem dosažení co nejvyšší kvality a efektivity poskytovaných právní služeb spolupracujeme v rámci své praxe s mnoha externími specialisty a dalšími subjekty působícími v právní problematice, zejména se soudními znalci, daňovými poradci, překladately, notáři, soudními exekutory a jinými.

Mgr. Jan Žajgla, advokát

Mgr. Jan Žajgla, advokát

je spolupracujícím advokátem advokátní kanceláře. V advokacii se pohybuje více než 10 let. Absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a po povinné praxi advokátního koncipienta se všeobecným zaměřením složil advokátní zkoušku. V rámci své činnosti se zabývá především oblastí obchodního, trestního či pracovního práva.

napište mi
Mgr. Tomáš Láznička, advokát

Mgr. Tomáš Láznička, advokát

je zakladatelem advokátní kanceláře s 20letou praxí v advokacii. Absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, následně složil státní justiční zkoušku a působil jako soudce spadající pod Městský soud v Praze a Obchodní rejstřík. V roce 1996 založil vlastní advokátní kancelář. Specializuje se na obchodní korporace, zahraniční společnosti, daňové poradenství, správu majetku, reality a rovněž finanční, bankovní i investiční záležitosti. Vykonává rovněž činnost rozhodce.

napište mi
Mgr. Michal Špulka, advokát

Mgr. Michal Špulka, advokát

je spolupracujícím advokátem advokátní kanceláře s dlouholetou praxí v oboru. Absolvoval Právnickou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně. Působil na Úřadu vlády ČR, následně se začal věnovat advokacii a po absolvování povinné praxe advokátního koncipienta v advokátní kanceláři složil advokátní zkoušku. Při své advokátní praxi se nejčastěji věnuje právu občanskému, rodinnému, insolvenčnímu či exekučnímu.

napište mi
zavřít

Kontaktní formulář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací >