, O nás | Tomáš Láznička - Advokátní kancelář

Tomáš Láznička - Advokátní kancelář Praha

1. konzultace zdarma

napište nám

nebo volejte:

+420 222 261 600

Najdeme rychlé a účinné řešení

Kontaktujte nás ještě dnes!

naši specialisté Vám profesionálně a odborně pomohou

◴ Jsme on-line každý pracovní den od 8 do 18 hod.

O nás

Advokátní kancelář byla založena již v roce 1996 bývalým soudcem při Městském soudu v Praze Mgr. Tomášem Lázničkou, advokátem. Svým klientům poskytujeme právní služby a poradenství po celém území České republiky v téměř veškerých oblastech práva. Našimi klienty jsou jak zavedené obchodní korporace, tak i začínající podnikatelé a samozřejmě veškeré fyzické osoby řešící své běžné životní záležitosti.

Při své činnosti klademe důraz na vysokou kvalitu poskytovaných právní služeb (veškeré právní služby jsou poskytovány výhradně advokáty) ve lhůtách plně uspokojujících potřeby klienta. Vždy preferujeme osobní „lidský“ přístup ke klientovi při maximální diskrétnosti a loajalitě bez přepjatého formalismu. Dáváme přednost dlouhodobým vztahům s klientem, abychom poznali veškeré jeho potřeby, což nám následně umožňuje poskytování služeb rychlým a efektivním způsobem. Naše právní služby poskytujeme za velmi příznivé ceny, přičemž se vždy snažíme o minimalizaci nákladů klienta, které nikdy nejsou vynaloženy bez jeho souhlasu.

Za účelem dosažení co nejvyšší kvality a efektivity poskytovaných právní služeb spolupracujeme v rámci své praxe s mnoha externími specialisty a dalšími subjekty působícími v právní problematice, zejména se soudními znalci, daňovými poradci, překladately, notáři, soudními exekutory a jinými. Při řešení složitějších a objemnějších případů rovněž spolupracujeme s dalšími advokátními kancelářemi.

Novým klientům naše Advokátní kancelář nabízí možnost 1. konzultace zdarma v souvislosti s převzetím jejich věci. Jedná se o jeden právní úkon časově nepřesahující 1 započatou hod. v řadě dalších úkonů, které byly předem sjednány a zaplaceny. Zpravidla tak nemůže jít jen o jedinný právní úkon, který by byl zájemcem o poskytnutí právní služby požadován. 

Další informace můžete získat na naší telefonické lince.

Potřebujete právní pomoc? Kontaktujte nás!

Specializujeme se na veškeré právní obory

Tomáš Láznička, advokátní kancelář (Praha)

Sídlo advokátní kanceláře se nachází v blízkosti centra Prahy a jeho velkou předností je výborná dopravní dostupnost. Kancelář je umístěna pouhé 2 minuty chůze od stanice metra Anděl i stejnojmenných autobusových či tramvajových zastávek. V případě využití vozidla při cestě k nám, je možno bezplatně parkovat v přilehlých ulicích, popřípadě v podzemních garážích OC Nový Smíchov (3 hodiny parkování zdarma).

Mapa

Navštivte nás
Bozděchova 1840/7
150 00 Praha 5 (Anděl)
Provozní doba: PO - PÁ, 8:00 - 18:00
Zobrazit na mapě >

Kontakt
Telefon: +420 222 261 600
FAX: +420 318 628 292
E-mail: advokatnikancelar@tl-ak.cz

Poznejte náš tým

V advokátní kanceláři v současnosti působí zejména níže uvedení advokáti, z nichž každý zvládá náročné právní agendy a poskytuje právní služby obsáhlému okruhu klientů. Za účelem dosažení co nejvyšší kvality a efektivity poskytovaných právní služeb spolupracujeme v rámci své praxe s mnoha externími specialisty a dalšími subjekty působícími v právní problematice, zejména se soudními znalci, daňovými poradci, překladately, notáři, soudními exekutory a jinými.

Mgr. Jan Žajgla, advokát

Mgr. Jan Žajgla, advokát

je spolupracujícím advokátem advokátní kanceláře. V advokacii se pohybuje více než 10 let. Absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a po povinné praxi advokátního koncipienta se všeobecným zaměřením složil advokátní zkoušku. V rámci své činnosti se zabývá především oblastí obchodního, trestního či pracovního práva.

napište mi
Mgr. Tomáš Láznička, advokát

Mgr. Tomáš Láznička, advokát

je zakladatelem advokátní kanceláře s 20letou praxí v advokacii. Absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, následně složil státní justiční zkoušku a působil jako soudce spadající pod Městský soud v Praze a Obchodní rejstřík. V roce 1996 založil vlastní advokátní kancelář. Specializuje se na obchodní korporace, zahraniční společnosti, daňové poradenství, správu majetku, reality a rovněž finanční, bankovní i investiční záležitosti. Vykonává rovněž činnost rozhodce.

napište mi
Mgr. Michal Špulka, advokát

Mgr. Michal Špulka, advokát

je spolupracujícím advokátem advokátní kanceláře s dlouholetou praxí v oboru. Absolvoval Právnickou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně. Působil na Úřadu vlády ČR, následně se začal věnovat advokacii a po absolvování povinné praxe advokátního koncipienta v advokátní kanceláři složil advokátní zkoušku. Při své advokátní praxi se nejčastěji věnuje právu občanskému, rodinnému, insolvenčnímu či exekučnímu.

napište mi
zavřít

Kontaktní formulář

Informace o zpracování osobních údajů